Hliníkový teleskopický rebrík, dĺžka 3,2 m, 11 stupňov
kód: 122351
EAN: 4007126023117
213,00 € bez DPH
261,99 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (5 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 464
Popis
- nastaviteľná výška
- mechanizmus je možné ovládať jednou rukou (odistenie, vysunutie aj bezpečné zaistenie)
- s ochranou prstov: bezpečnostné zarážky zabraňujú tesnému zrazeniu jednotlivých priečok k sebe, aby nemohlo dôjsť k zraneniu prstov
- gumová ochrana opornej časti, ktorá chráni steny a iné oporné plochy
- poistný zámok pre zaistenie v pracovnej polohe s farebným indikátorom na každej priečke
- priečna bezpečnostná traverza (u rebríkov s 11 a viac priečkami) pre vyššiu stabilitu
- transportný popruh
- úspora miesta pri skladovaní aj manipulácii
- s certifikátom podľa normy EN131-6
Parametre
| počet priečlí | 11 |
| prevedenie | pre profesionálne použitie |
| hmotnosť | 10,7 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| dĺžka | 3220 mm |
| max. dĺžka výsuvného rebríku | 3220 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška v zloženom stave | 1020 mm |





















