Kufor na náradie X BLOCK PRO 30, čierny, 546x380x307 mm
kód: 122245
EAN: 5905197277868
47,40 € bez DPH
58,30 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 392
Popis
- korpus je vyroben zo zmesi vysoko pevných polymérov, zámky z ABS a kovové pánty
- kufre a boxy radu X-BLOCK sú modulárne a je možné ich k sebe pripájať pomocou zámkových systémov.
- pevne navrhnuté kufre sú vybavené tesnením, zaručujúce odolnosť voči prachu a vode. Dielenské boxy slúžia na skladovanie a prepravu ťažkých nástrojov.
- rebrovaná konštrukcia tohto radu prispieva k vysokej odolnosti voči mechanickému poškodeniu.
- moduly radu X-BLOCK zaručujú priame zaťaženie až 120 kg a plnia tak funkciu stupienku pri montážnych prácach.
- maximálna nosnosť (kapacita) kufrov je až 50 kg.
- meradlo v centimetroch a palcoch zabudované do veka
- 2 nosiče a 2 odnímateľné priečky na usporiadanie vnútorného priestoru
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | plast |
| hmotnosť | 4,5 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| objem | 45 l |
| vonkajšia dĺžka | 546 mm |
| vonkajšia šírka | 380 mm |
| vonkajšia výška | 307 mm |






