Kufor na náradie X BLOCK PRO 20, čierny, 546x380x194 mm
kód: 122244
EAN: 5905197277820
43,10 € bez DPH
53,01 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 392
Popis
- korpus je vyroben zo zmesi vysoko pevných polymérov, zámky z ABS a kovové pánty
- kufre a boxy radu X-BLOCK sú modulárne a je možné ich k sebe pripájať pomocou zámkových systémov.
- pevne navrhnuté kufre sú vybavené tesnením, zaručujúce odolnosť voči prachu a vode. Dielenské boxy slúžia na skladovanie a prepravu ťažkých nástrojov.
- rebrovaná konštrukcia tohto radu prispieva k vysokej odolnosti voči mechanickému poškodeniu.
- moduly radu X-BLOCK zaručujú priame zaťaženie až 120 kg a plnia tak funkciu stupienku pri montážnych prácach.
- maximálna nosnosť (kapacita) kufrov je až 50 kg.
- meradlo v centimetroch a palcoch zabudované do veka
- 6 šálok a 2 vnútorné priehradky
- organizér na náradie vo vnútornej časti veka
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál | plast |
| hmotnosť | 4 kg |
| nosnosť | 50 kg |
| objem | 28 l |
| vonkajšia dĺžka | 546 mm |
| vonkajšia šírka | 380 mm |
| vonkajšia výška | 194 mm |






