Množstevná zľava
Skladový dvojpolicový vozík VARIOfit s vodiacou tyčou a brzdou EasySTOP, 600 x 500 mm, nosnosť 200 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 122242
EAN: 4035694054318

219,00 € bez DPH
269,37 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
197,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- malé a obratné
- jednoduchá manipulácia
- nosný rám a ložná plocha zvarené z oceľovej rúrky
- skrutkovateľná oceľová vodiaca tyč s červenou plastovou rukoväťou
- oceľ s práškovým lakom, trvalo povrchovo chránená, odolná proti nárazu a poškriabaniu
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom
- ložné výšky: 220 / 755 mm
- svetlá výška: 530 mm
- nosnosť každej plošinky: 100 kg
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, ktorá nešpiní podlahu, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- 2 otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou pre nohy VARIOfit® a 2 pevné kolieska
Parametre
| druh ložné plochy | MDF doska s dekorom |
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 455 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 500 |
| hmotnosť | 16 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 940 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| vonkajšia výška | 910 mm |














