Množstevná zľava
Základný podvozok plošinového vozíku VARIOfit, 1260 x 800 mm, nosnosť 500 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 122158

187,00 € bez DPH
230,01 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
168,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1260 x 800 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 32 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1260 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| výška plošiny | 295 mm |








