Šatňová skriňa dvojkrídlová š. 600 mm, jeden oddiel so 4 policami a druhý šatníkový oddiel, farba dverí šedá RAL7035, s otočným uzáverom


Popis
Skrine s dvoma oddielmi a jedným spoločným zámkom umožňujú rýchly prístup do ľavej aj pravej časti skrine. Šatníkové skrine nájdu uplatnenie v šatniach zamestnancov a aj všade tam, kde je potrebné viac miesta na oblečenie.
Zároveň uľahčuje používanie a obmedzuje počet kľúčov skrinky.
- zváraná, samonosná konštrukcia z 0,5 mm širokého plechu
- vysoká tuhosť je zabezpečená použitím dodatočných ohybov a zváraných spojov
- štandardné vybavenie: police, šatníková tyč s 3 posuvnými háčikmi, háčik na dverách, zrkadlo a samolepiaci rámček na menovku
- spoločný zámok, ľavé dvere majú hliníkovú guľovú kľučku s práškovým lakom
- kvalitná povrchová úprava práškovou farbou, povrch je hladký, odolný a ľahko sa udržuje
- dvere s vetracími mriežkami sú zavesené na vnútorných závesoch
- určené pre vnútorné priestory, ktoré sú suché a vetrané
- jednobodové zatváranie s otočnou závorou na visiaci zámok
Pevná konštrukcia skriniek umožňuje ich umiestnenie na nohy, sokel, základňu so sedadlom a policou na topánky a šikmé strechy, pozri Príslušenstvo.
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| podstavec | sokl 40 mm |
| zámok | otočný uzáver na visiaci zámok |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 10 kg |
| počet políc | 5 ks |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| počet stľpcov | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka celkom | 600 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |

















