Bezpečnostná nabíjacia skriňa pre lítium-iónové batérie, model BATTERY CHARGE, 4 police, dvere modré, rozmery 599 x 615 x 1953 mm


Popis
- certifikovaná požiarna odolnosť 90 min zvnútra smerom von podľa EN 1363-1 az vonku smerom dovnútra podľa EN 14470-1
- umožňuje aktívne skladovanie tzn. uloženie a súčasné nabíjanie lítium-iónových batérií
- vnútorné napájacie lišty, celkom 20 zásuviek 230V rovnomerne rozložených po celej vnútornej výške, max. nabíjací výkon 3,68 kW, istič 16A
- zabudovaný vnútorný detektor dymu s možnosťou napojenia na varovný systém (bezpotenciálový spínací kontakt)
- stabilná konštrukcia s protipožiarnou izoláciou a štruktúrovaným, odolným povlakom melamínovou živicou
- v strope skrine prípojka umožňujúca pripojenie na vonkajší ventilačný systém
- stavacie pätky na porovnanie skrine do vodorovnej polohy. Integrovaný sokel s výškou 100 mm pre jednoduchú manipuláciu paletovým vozíkom (vnútorná šírka 526 mm, vnútorná výška 90 mm).
- jednokrídlové samouzatváracie dvere, jemné vzduchom tlmené zatváranie, kvalitné tesnenie. Uhol otvorenia 90 ° pre pohodlné zaskladňovanie a vyskladňovanie. Zaistenie cylindrickým zámkom s vizuálnou kontrolou uzavretia.
- spodná záchytná vaňa s objemom 12 l s trojstranným tesnením pre bezpečný záchyt všetkých náhodne uniknutých látok v prípade požiaru bateriek
- farebné prevedenie - korpus vždy v antracitovej farbe RAL7016, vnútorné plochy a vybavenie vo svetlo šedej farbe RAL7035 a dvere modrej RAL5010
vnútorné vybavenie:
- 4 perforované police, nosnosť 25 kg
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5010 ![]() |
| farba korpusu | antracitová RAL7016 ![]() |
| hmotnosť | 292 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 615 mm |
| šírka | 599 mm |
| vnútorná hĺbka | 522 mm |
| vnútorna šírka | 450 mm |
| vnútorna výška | 1647 mm |
| výška | 1953 mm |









