Skriňa na agresívne kyseliny a lúhy z PE, v x š x h: 889 x 914 x 597 mm
kód: 116478
EAN: 0697841163829

1 755,00 € bez DPH
2 158,65 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (34 prac. dní)
Popis
Vyrobené z chemicky odolného HDPE, bez kovových častí, ktoré by mohli korodovať.
Na bezpečné skladovanie silných kyselín, ako je kyselina chlorovodíková, sírová alebo dusičná; alebo lúhov ako je hydroxid sodný, draselný alebo vápenatý.
- skriňa pojme až 36 2,5-litrových fliaš a ponúka chemickú odolnosť proti rozliatiu alebo potenciálnym škodlivým výparom pri skladovaní kyselín alebo lúhov
- prestaviteľná polica v rastri 76 mm má nosnosť 57 kg
- odnímateľný, ale pevný kryt spodnej vane s kapacitou 32 l, slúži zároveň ako druhá polica
- skrine je možné stohovať, max. 2 ks
- v zadnej stene štyri otvory na odvetrávanie s možnosťou napojenia na ventilačný systém
- dvere je možné pre väčšiu bezpečnosť uzavrieť visiacim zámkom (nie je súčasťou dodávky)
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 39 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 635 mm |
| šírka | 914 mm |
| vnútorná hĺbka | 457 mm |
| vnútorna šírka | 794 mm |
| vnútorna výška | 711 mm |
| výška | 889 mm |










