Skriňa na agresívne kyseliny a lúhy z PE, príručná, v x š x h: 502 x 362 x 435 mm
kód: 116477
EAN: 0697841191624

859,00 € bez DPH
1 056,57 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
Vyrobené z chemicky odolného HDPE, bez kovových častí, ktoré by mohli korodovať.
Na bezpečné skladovanie silných kyselín, ako je kyselina chlorovodíková, sírová alebo dusičná; alebo lúhov ako je hydroxid sodný, draselný alebo vápenatý.
- príručná skrinka na postavenie priamo na laboratórny stôl, dvere jednokrídlové
- skriňa pojme až 2 štvorlitrové fľaše a ponúka chemickú odolnosť proti rozliatiu alebo potenciálnym škodlivým výparom pri skladovaní kyselín alebo zásad
- zahŕňa dve polyetylénové misky, jednu použite do vnútrajška skrine na zachytenie prípadných únikov a druhú uložte pod skriňu a vyberajte ju na použitie ako pracovná plocha
- dvere je možné pre väčšiu bezpečnosť uzavrieť visiacim zámkom (nie je súčasťou dodávky)
Parametre
| farba | modrá ![]() |
| hmotnosť | 8,8 kg |
| počet políc | 0 ks |
| hĺbka | 435 mm |
| šírka | 362 mm |
| vnútorná hĺbka | 330 mm |
| vnútorna šírka | 279 mm |
| vnútorna výška | 368 mm |
| výška | 502 mm |








