ESD plastový zásobník STORAGE,500 x 300 x 200 mm, farba čierna
kód: 122133
EAN: 4250979901877
14,10 € bez DPH
17,34 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 27 ks
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- vyrobené z vysokokvalitného, elektricky vodivého polypropylénu
- odolné voči tukom, olejom, živiciam, luhom atď.
- použitý materiál je tvarovo stály pre teploty od -10 až +60 °C
- neškodné pre skladovanie potravín
- možnosť stohovania, tvar zásobníkov umožňuje i vysoké zaťaženie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 1421 g |
| nosnosť | 25 kg |
| stohovacia nosnosť | 100 kg |
| vnútorná dĺžka | 425 mm |
| vnútorna šírka | 270 mm |
| vnútorna výška | 190 mm |
| vonkajšia dĺžka | 500 mm |
| vonkajšia šírka | 300 mm |
| vonkajšia výška | 200 mm |






