ESD plastový zásobník STORAGE,235 x 145 x 125 mm, farba čierna
kód: 122131
EAN: 4250979901754
3,12 € bez DPH
3,84 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 95 ks
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- vyrobené z vysokokvalitného, elektricky vodivého polypropylénu
- odolné voči tukom, olejom, živiciam, luhom atď.
- použitý materiál je tvarovo stály pre teploty od -10 až +60 °C
- neškodné pre skladovanie potravín
- možnosť stohovania, tvar zásobníkov umožňuje i vysoké zaťaženie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 277 g |
| nosnosť | 10 kg |
| stohovacia nosnosť | 40 kg |
| vnútorná dĺžka | 195 mm |
| vnútorna šírka | 125 mm |
| vnútorna výška | 115 mm |
| vonkajšia dĺžka | 235 mm |
| vonkajšia šírka | 145 mm |
| vonkajšia výška | 125 mm |






