ESD plastový zásobník STORAGE, 100 x 100 x 60 mm, farba čierna
kód: 122129
EAN: 4250979901679
0,86 € bez DPH
1,06 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 82 ks
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- vyrobené z vysokokvalitného, elektricky vodivého polypropylénu
- odolné voči tukom, olejom, živiciam, luhom atď.
- použitý materiál je tvarovo stály pre teploty od -10 až +60 °C
- neškodné pre skladovanie potravín
- možnosť stohovania, tvar zásobníkov umožňuje i vysoké zaťaženie
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| hmotnosť | 46 g |
| nosnosť | 2 kg |
| stohovacia nosnosť | 6 kg |
| vnútorná dĺžka | 75 mm |
| vnútorna šírka | 85 mm |
| vnútorna výška | 55 mm |
| vonkajšia dĺžka | 100 mm |
| vonkajšia šírka | 100 mm |
| vonkajšia výška | 60 mm |






