Plastový zásobník STORAGE, 235 x 145 x 125 mm, farba červená
kód: 122103
EAN: 4250979901747
2,08 € bez DPH
2,56 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 127 ks
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- vyrobené z vysokokvalitného úderuvzdorného polypropylénu
- odolné voči tukom, olejom, živiciam, luhom atď.
- použitý materiál je tvarovo stály pre teploty od -10 až +60 °C
- neškodné pre skladovanie potravín
- možnosť stohovania, tvar zásobníkov umožňuje i vysoké zaťaženie
- je možné zavesiť na nástenné panely alebo lišty
Parametre
| farba | červená ![]() |
| hmotnosť | 231 g |
| nosnosť | 10 kg |
| stohovacia nosnosť | 40 kg |
| vnútorná dĺžka | 195 mm |
| vnútorna šírka | 125 mm |
| vnútorna výška | 115 mm |
| vonkajšia dĺžka | 235 mm |
| vonkajšia šírka | 145 mm |
| vonkajšia výška | 125 mm |















