Plastový zásobník STORAGE, 175 x 100 x 75 mm, farba červená
kód: 122099
EAN: 4250979901709
0,92 € bez DPH
1,13 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 308 ks
Popis
- dno s bublinkovým povrchom pre ľahšie odoberanie drobných dielov
- vyrobené z vysokokvalitného úderuvzdorného polypropylénu
- odolné voči tukom, olejom, živiciam, luhom atď.
- použitý materiál je tvarovo stály pre teploty od -10 až +60 °C
- neškodné pre skladovanie potravín
- možnosť stohovania, tvar zásobníkov umožňuje i vysoké zaťaženie
- je možné zavesiť na nástenné panely alebo lišty
Parametre
| farba | červená ![]() |
| hmotnosť | 86 g |
| nosnosť | 3 kg |
| stohovacia nosnosť | 9 kg |
| vnútorná dĺžka | 145 mm |
| vnútorna šírka | 85 mm |
| vnútorna výška | 65 mm |
| vonkajšia dĺžka | 175 mm |
| vonkajšia šírka | 100 mm |
| vonkajšia výška | 75 mm |















