Mobilný pracovný stôl ESD, ložná plocha 1000 x 700 mm, nosnosť 150 kg
kód: 122093
456,00 € bez DPH
560,88 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (17 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 311
Popis
- stabilná konštrukcia z oceľových profilov, výškovo prestaviteľná 610 - 960 mm
- stoly sú vybavené vysoko odolnými pracovnými doskami s hrúbkou 25 mm z antistatického laminátu - nie sú potrebné žiadne ďalšie ESD-podložky
- doska je odolná proti oderu a teplotne stála do 300°C
- pojazdné - štyri otočné kolieska 100 mm, z ktorých dve sú opatrené brzdou
- jednotlivé komponenty stola sú lakované vo farbe šedej RAL7035
Parametre
| farba | šedá RAL7035 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| výška (min. - max.) | 610 - 960 mm |
| hmotnosť | 30 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet políc | 2 ks |
| dĺžka | 1000 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| šírka | 700 mm |
Varianty produktu
názov
kód
ložná plocha d x š
hmotnosť
dĺžka
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
122594
1000 x 700 mm
42 kg
1500 mm
512,00 €
na zákazku (17 prac. dní)
122091
700 x 500 mm
22 kg
700 mm
410,00 €
na zákazku (17 prac. dní)






