Prenosná, bezpečnostná skriňa na nabíjanie akumulátorov FWF 60


Popis
- na bezpečné skladovanie a nabíjanie lítiových batérií/akumulátorov k ručnému náradiu, elektrokolám apod.
- protipožiarna odolnosť vyše 60 min testovaná MPA smerom zvnútra von podľa EN 1363-1
- konštrukcia s nehorľavými, ohňovzdornými komponentmi (nehorľavý, ohňovzdorný, homogénny plný materiál). Špeciálne protipožiarne tesnenia zabraňujú výstupu plameňov
- bateriový detektor dymu
- přenosné – madla na bočných stenách
- uzamykateľné dvojkrídlové dvere s pevným uzamknutím a závesom
- pružinový zámok dverí na kontrolované uvoľnenie tlaku v prípade výbuchu
- lakovanie dverí oranžová, podobná RAL2004, korpus farba šedá, podobná RAL7035
– Odvádzanie tepla pri nabíjaní pomocou ventilátora
– Napájanie prúdom cez 4-násobnú zásuvkovú lištu 230V, 16A
– Prerušenie napájacieho prúdu pri otvorení dverí
– Zastavenie napájania v prípade poruchy alebo havárie
– Uzatvorenie otvoru privádzaného a odvádzaného vzduchu pomocou teplotnej poistky
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL2004 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 106 kg |
| hĺbka | 660 mm |
| šírka | 800 mm |
| vnútorná hĺbka | 530 mm |
| vnútorna šírka | 730 mm |
| vnútorna výška | 450 mm |
| výška | 520 mm |





















