Prenosná, bezpečnostná skladovacia skriňa na akumulátory FWF 60
kód: 121897
EAN: 4052886425770

2 142,00 € bez DPH
2 634,66 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (47 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 255
Popis
- na bezpečné skladovanie a nabíjanie lítiových batérií/akumulátorov k ručnému náradiu, elektrokolám apod.
- protipožiarna odolnosť vyše 60 min testovaná MPA smerom zvnútra von podľa EN 1363-1
- konštrukcia s nehorľavými, ohňovzdornými komponentmi (nehorľavý, ohňovzdorný, homogénny plný materiál). Špeciálne protipožiarne tesnenia zabraňujú výstupu plameňov
- bateriový detektor dymu
- přenosné – madla na bočných stenách
- uzamykateľné dvojkrídlové dvere s pevným uzamknutím a závesom
- pružinový zámok dverí na kontrolované uvoľnenie tlaku v prípade výbuchu
- lakovanie dverí oranžová, podobná RAL2004, korpus farba šedá, podobná RAL7035
Parametre
| farba dverí | oranžová RAL2004 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| zámok | cylindrický |
| hmotnosť | 80 kg |
| hĺbka | 660 mm |
| šírka | 800 mm |
| vnútorná hĺbka | 530 mm |
| vnútorna šírka | 730 mm |
| vnútorna výška | 450 mm |
| výška | 520 mm |
Video
Dokumenty
názov

















