Univerzálna oceľová skriňa s presklenými dverami, v x š x h: 1150x1200x400 mm, 2 police, farba šedá RAL7035/modrá RAL5012
kód: 121768

299,00 € bez DPH
367,77 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
284,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 347
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, plech hr. 0,7 mm
- povrch hladký, lakovaný kvalitným práškovým lakom
- dvere krídlové, presklené akrylátovým sklom
- dvere osadené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia min. 120°
- 3-bodový rázvorový zámkom s cylindrickou vložkou
- police výškovo prestaviteľné v rastri cca. 45 mm
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5012 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | dvere dvojkrídlové, prosklené |
| hmotnosť | 46 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 65 kg |
| počet políc | 2 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 1200 mm |
| výška | 1150 mm |





