Ohradová paleta kovová stĺpiková , profesionálne prevedenie, nosnosť 1000 kg, 1200x800 mm, farba sivá RAL7005
kód: 121885
196,00 € bez DPH
241,08 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (42 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 210
Popis
Ideálne pre dlhý tovar, všestranné použitie a prístupné zo všetkých strán.
- robustná, proti torzii odolná zváraná oceľová konštrukcia, odolná voči preťaženiu
- podlaha z oceľového plechu s vrubmi, ktoré zaručujú tuhosť a vysokú nosnosť paliet
- rohové stĺpiky so stohovacími vreckami s okami
- vhodné na manipuláciu paletovým vozíkom (podjazdová výška 100 mm) alebo vhodného kladkostroja
- štandardne lakované syntetickým lakom
Konštrukčné prvky:
stĺpiky - plech 4,0 mm
podlaha - plech 2,0 mm
Parametre
| bočné steny | rohové stĺpiky |
| farba | šedá RAL7005 ![]() |
| podstavec | no nohách |
| hmotnosť | 37 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| stohovacia nosnosť | 3000 kg |
| stohovateľnosť | 3 ks |
| dĺžka | 1200 mm |
| šírka | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1240 mm |
| vonkajšia šírka | 840 mm |
| výška | 600 mm |
| výška stohovacie | 536 mm |







