EKO STATION OUTDOOR - zostava na triedený odpad, pozink, objem 5 x 74 l
kód: 121677

1 109,00 € bez DPH
1 364,07 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 1 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 507
Popis
- robustná konštrukcia (plech o hr. 1mm), pozinkovaná a následne lakovaná
- vnútorná pozinkovaná nádoba, objem 74 litrov
- pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Solídna konštrukcia z plechu o hr. 1 mm so špeciálnou povrchovou úpravou pre vonkajšie použitie. Vhadzovací otvor 205x120 mm. Vnútorná vyberateľná nádoba z pozinkovaného plechu. Predné dvierka sa otvárajú pomocou trojhranného kľúča (súčasťou dodávky). Nastaviteľné nožičky na vyrovnanie nerovností podložia a možnosť kotvenia k podkladu.
Dodávka vrátane samolepiacich etikiet so symbolmi triedeného odpadu.
Parametre
| farba | šedá RAL9006 ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | pozink |
| hmotnosť | 73 kg |
| objem | 370 l |
| hĺbka | 354 mm |
| šírka | 1831 mm |
| výška | 1020 mm |






