Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad WHEELER, objem 90 l, nádoba antracit/veko zelené
kód: 121872
EAN: 5905197462950
29,80 € bez DPH
36,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
26,80 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 3 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 491
Popis
- mobilný kôš s robustnými kolesami a rukoväťou pre ľahkú manipuláciu
- vyrobené z odolného, pevného plastu (100% recyklát)
- veľké plne otvárateľné veko na pántoch so západkou proti otvoreniu koša vo vetre
- kôš je bezúdržbový, nehrdzavejúci, hladké vnútorné plochy uľahčujú čistenie
- nádoba antracitovo šedá, veka farebná pre snandné triedenie odpadu
Parametre
| farba | zelená ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| hmotnosť | 3,5 kg |
| objem | 90 l |
| hĺbka | 394 mm |
| šírka | 583 mm |
| výška | 783 mm |










