Sada 3 odpadkových košov na triedený odpad SORTIBOX, objem 3x35 l, farba svetlá šedá
kód: 121846
EAN: 5905197563541
28,50 € bez DPH
35,06 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Popis
- veľmi jednoduchá a ľahká konštrukcia, ideálna na stohovanie a radenie košov do radov
- pri odklopení veka zasúvateľné do seba
- dodávka vrátane sady farebných nálepiek na triedenie odpadu
Rozmer jednej nádoby (š x h x v) 293x392x495 mm, objem 35 l.
Parametre
| farba | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| počet nádob | 3 ks |
| objem | 35 l |
| hĺbka | 392 mm |
| šírka | 293 mm |
| výška | 495 mm |






