Sada 4 odpadkových košov na triedený odpad SORTIBOX, objem 4x25 l, farba antracit
kód: 121844
EAN: 5905197985787
32,70 € bez DPH
40,22 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 6 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 488
Popis
- veľmi jednoduchá a ľahká konštrukcia, ideálna na stohovanie a radenie košov do radov
- pri odklopení veka zasúvateľné do seba
- dodávka vrátane sady farebných nálepiek na triedenie odpadu
Rozmer jednej nádoby (š x h x v) 293x392x335 mm, objem 25 l.
Parametre
| farba | antracit ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| počet nádob | 4 ks |
| objem | 25 l |
| hĺbka | 392 mm |
| šírka | 293 mm |
| výška | 335 mm |








