Vozík pre pokojské s držiakom odpadových vriec, 1260x1280x550 mm, oceľová konštrukcia, farba šedá, s dverami
kód: 121804
1 548,00 € bez DPH
1 904,04 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (44 prac. dní)
Popis
Vozík je vhodný predovšetkým pre hotely, reštaurácie, nemocnice a iné zariadenia, kde personál často manipuluje s bielizňou, upratovacími a čistiacimi prostriedkami, toaletnými potrebami, odpadkami apod. Vysoká kvalita prevedenia vozíka ho predurčuje na každodenné a profesionálne použitie.
- oceľová konštrukcia s antivibračnou výstuhou
- lakované šedou práškovou farbou, antimikrobiálny povrch
- horná plocha z nerezovej ocele AISI304 s dvoma vloženými košmi z nárazuvzdorného plastu ABS
- plastové prvky na všetkých rohoch konštrukcie ako ochrana proti nárazom a oderu stien
- nerezové manipulačné madlo
- šedé nešpiniace kolesá na tvrdé povrchy, 2 pevné a 2 otočné s brzdou
Parametre
| farba | šedá, svetlá ![]() |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 40 kg |
| počet políc | 2 ks |
| počet poschodí | 4 ks |
| dĺžka | 1280 mm |
| priemer kolieska | 160 mm |
| šírka | 780 mm |
| výška | 1260 mm |








