Množstevná zľava
Vychystávací vozík VARIOfit, pevné police, kovové rámy, farba antracit RAL7016
kód: 121798
EAN: 4035694055742

209,00 € bez DPH
257,07 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
188,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- nosný rám zvarený z oceľových profilov a trubiek, lakovaných práškovou farbou
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
prevedenie polic: kovový rám v tvare L bez výplne
- výška okraja: 22 mm
- ložné výšky: 220 / 670 / 1165 mm
- světlá výška: 425 / 470 mm
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| ložná plocha d x š | 610 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 50 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 455 mm |
| výška celkom | 1185 mm |












