Dielenská skriňa na náradie, v x š x h: 1950x950x500 mm, perforované panely, 3 x polica, 2 x zásuvka, farba šedá RAL7035 /modrá RAL5012
kód: 121784

553,00 € bez DPH
680,19 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (37 prac. dní)
Popis
- stabilná zváraná konštrukcia z oceľového plechu, práškovo lakovaná
- spodný sokel s výškou 70 mm, s plastovými pätkami
- uzamykanie riešené kvalitným trojbodovým mechanizmom, štandardne s 2 kľúčmi
- police sú výškovo výškovo prestaviteľné v rastri 25 mm
- skrine so zásuvkami majú kvalitné guličkové 100% výsuvy
- vnútorná strana dverí s perforáciou pre uchytenie držiakov nástrojov a náradia Q-SYSTÉM
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 116 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet políc | 3 ks |
| počet zásuviek | 2 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka | 950 mm |
| výška | 1950 mm |











