Množstevná zľava
Etážový vozík VARIOfit so šikmými policami, 3 police, 1355 x 550 mm, nosnosť 250 kg, farba asivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121775
EAN: 4035694055537

417,00 € bez DPH
512,91 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
375,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a priskrutkovaných čelných stien z oceľových rúrok
- police sú závesné vodorovne alebo šikmo so sklonom 15° v rastri 120 mm, posadené do uholníkových profilov s výškou okraja 15 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami, obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- celá konštrukcia práškovo lakovaná
- ložné plochy z desky MDF s dekorem
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 1320 x 535 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1300 x 500 |
| hmotnosť | 72 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1510 mm |
| vonkajšia šírka | 550 mm |
| výška celkom | 1535 mm |
Dokumenty
názov










