Množstevná zľava
Skriňový vozík VARIOfit s policami, plné steny, päť políc, 1045 x 685 mm, nosnosť 500 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121754
EAN: 4035694055414

936,00 € bez DPH
1 151,28 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
842,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- celozvárana konštrukcia z oceľových uholníkov lakovaných práškovo
- výplne stien z pozinkovaného plechu, komplet zvárané
- ložná plocha a police z dosky MDF s dekorom
- štyri prestaviteľné police v rastri 100 mm
- sklápacie madlo s mäkkou plastovou rukoväťou, keď sa nepoužíva je vo zvislej polohe
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1045 x 685 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 123 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 5 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1115 mm |
| vonkajšia šírka | 730 mm |
| výška celkom | 1810 mm |
| výška rámu | 1485 mm |










