Množstevná zľava
Zváraná skriňa s dvojkrídlovými dverami, v x š x h: 1800x800x400 mm, 4 police, farba šedá RAL703
kód: 121738

221,00 € bez DPH
271,83 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
209,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 345
Popis
- zváraná oceľová konštrukcia, plech hr. 0,7 mm
- povrch hladký, lakovaný kvalitným práškovým lakom
- dvere krídlové, osadené na vnútorných pántoch, uhol otvorenia min. 120°
- 3-bodový rázvorový zámkom s cylindrickou vložkou
- police výškovo prestaviteľné v rastri cca. 45 mm
Parametre
| farba dverí | šedá RAL7035 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konštrukcia dverí | krídlové |
| hmotnosť | 42 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 65 kg |
| počet políc | 4 ks |
| hĺbka | 400 mm |
| šírka | 800 mm |
| výška | 1800 mm |






