Množstevná zľava
Vysoký balíkový vozík VARIOfit s troma bočnými stenami, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg, farba antracit RAL7016 /doska sivá
kód: 121696
EAN: 4035694056060

379,00 € bez DPH
466,17 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
341,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov
- priskrutkované čelné steny z oceľových rúrok, závesné bočné steny
- výplne stien z drôtenej mriežky, oká mriežky 120x120 mm
- lakované práškovou farbou
- horné pozinkované spojovacie tyče čiel
- jedna čelná stena je osadená madlom
- ložná plocha z dosky MDF s dekorom
- pridavné police sú závesné na mriežku čelných stien a prestaviteľné v rastri 120 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, ktorá nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | antracit RAL7016 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 60,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 725 mm |
| výška celkom | 1820 mm |
| výška rámu | 1525 mm |














