Odpadkový kôš s vnútornou nádobou, objem 90 litrov, vxšxh: 964x500x450 mm, farba červená RAL3000


Popis
- pre vnútorné aj vonkajšie použitie
- veľmi robustná konštrukcia z pozinkovaného a následne dodatočne lakovaného plechu
- vnútorná pozinkovaná nádoba, objem 90l
Solídna konštrukcia z plechu o hr. 1,5 mm so špeciálnou povrchovou úpravou pre vonkajšie použitie. Šikmá strieška chráni obsah koša pred dažďom a zabraňuje hromadeniu odpadkov na veku. Vnútorný priestor konštrukcie je riešený tak, aby odpadky padali priamo do nádoby a nie do úzkeho priestoru medzi stenou kontajnera a vnútornou nádobou.
Veľký vhadzovací otvor po všetkých stranách. Vnútorná vyberateľná nádoba z pozinkovaného plechu o hr. 0,8 mm. Otváranie pomocou trojhranného kľúča (súčasťou dodávky).
Kôš má v spodnej časti otvory na ukotvenie k podkladu a zaistenie proti krádeži. Koše je možné vzájomne spájať do radov, montážny materiál je súčasťou dodávky.
Farebné prevedenie: korpus šedý RAL7031, strieška aj predné dvere farebné.
Parametre
| farba | červená RAL3000 ![]() |
| konštrukčný materiál | pozink, lakovaný |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| vnútorná nádoba | pozink |
| hmotnosť | 37 kg |
| objem | 90 l |
| hĺbka | 450 mm |
| šírka | 500 mm |
| výška | 964 mm |
















