Montážny vozík VARIOfit, police – dve oceľové vaničky, 995x695 mm, nosnosť 400 kg, farba antracit RAL7016
kód: 121649
EAN: 4035694054080

285,00 € bez DPH
350,55 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- trubková konštrukcia a zváraná oceľové vaničky
- bočné steny vaničiek s výškou 40 mm
- lakovaná práškovou farbou
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 285 / 915 mm
- světlá výška: 585 mm
Parametre
| farba | antracit RAL7016 ![]() |
| ložná plocha d x š | 995 x 695 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 50 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 100 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1135 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 950 mm |








