Zahradzovaci stĺpik so samonavíjacim popruhom 7 m "ESD protected area"
kód: 121646
144,00 € bez DPH
177,12 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 40 ks
Popis
- štvorcestný systém (1 kazeta s popruhom, 3 púzdra)
- žlto-čierny popruh s výstrahou a nápisom „ESD protected area"
- kazeta je vyrobená z kvalitného nárazuvzdorného plastu
- lakovaný kovový stĺpik žltej farby
- štvorcová základňa 38x38 cm, veľmi stabilná a zároveň tenká (žiadne vysoké nerovnosti v manipulačnom priestore)
Mechanismus umožňuje jemné a plynulé vysunutie aj zasunutie pásu; brzdiaci systém je nastavený tak, aby stĺpiky boli dostatočne stabilné a zároveň nedochádzalo k preveseniu popruhov.
Popruh má špeciálnu povrchovú úpravu, vďaka ktorej nedochádza k takmer žiadnemu opotrebovaniu materiálu.
Spona na konci popruhu je opatrená bezpečnostnou zaisťovacou uzáverou proti vypadnutiu popruhu z protikusu.
Parametre
| farba konštrukce | žltá ![]() |
| farba popruhu | žltá / čierna ![]() |
| hmotnosť | 8 kg |
| dĺžka popruhu | 7 m |
| priemer podstavca | 380 mm |
| priemer stĺpika | 80 mm |
| šírka popruhu | 50 mm |
| výška | 900 mm |













