Množstevná zľava
Stojan pre horské jazdné bicykle, 2 miesta
kód: 121645
EAN: 4250366514697

137,00 € bez DPH
168,51 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
123,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (7 prac. dní)
Popis
- pre horské bicykle s pneumatiky do šírky 64 mm a max. veľkosti 29"
Parkovacie oblúky z oceľových trubiek pr. 18 mm sú skrutkované na základový rám z oceľových uholníkov, všetko žiarovo pozinkované. Použitý materiál a povrchová úprava zaišťujú maximálnu odolnosť stojanu voči atmosferickým vlivom a mechanickému poškodeniu. Oblúky sú určené pre pneumatiky do šírky 64 mm a max. veľkosti 29". Ich tvar umožňuje stabilné ustavenie bicyklov aj s kotúčovými brzdami. Pre úsporu miesta parkovacích bicyklov majú oblúky dve striedavé výšky, oblúky sú prestaviteľné v rastri 370 mm. Stojany je možné spojovať do nekonečných radov a ukotviť do zeme.
Parametre
| oblúky nízke / vysoké | 1 / 1 |
| parkovane | jednostranné |
| povrch | pozinkovaný |
| hmotnosť | 10,6 kg |
| počet parkovacích miest | 2 ks |
| dĺžka | 780 mm |
| hĺbka | 390 mm |
| rozstup bicyklov | 390 mm |
| výška | 720 mm |















