Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit, ložné plochy z dosky MDF, 850 x 500 mm, nosnosť 400 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121637
EAN: 4035694053878

255,00 € bez DPH
313,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
229,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok
- oceľová konštrukcia lakovaná práškovou farbou
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom, v rovine s rámom
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 255 / 880 mm
- světlá výška: 590 mm
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 34 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 200 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1040 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 880 mm |
Dokumenty
názov








