Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit, tri police z dosky MDF, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121622
EAN: 4035694053991

385,00 € bez DPH
473,55 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
346,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok, práškovo lakovaný
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom, v rovine s rámom
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 255 / 565 / 880 mm
- světlá výška: 275 / 280 mm
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 55,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 200 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 920 mm |
Dokumenty
názov










