Množstevná zľava
Skriňový vozík VARIOfit, steny z drôtené mriežky - jedna sklopná, 1200 x 800 mm, nosnosť 500 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121612
EAN: 4035694053595

437,00 € bez DPH
537,51 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
393,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný z dutých L-profilov a priskrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok, lakovaná práškovo
- ložná plocha z dosky MDF s dekorom
- drôtená mriežka 50×50 mm
- jedna podľžná stena do polovice sklopná
- výška čelných a bočných stien: 710 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1200 x 750 mm |
| prevedenie | steny z drôtenej mriežky |
| veko | nie |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 57 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 710 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1260 mm |
| vonkajšia šírka | 815 mm |
| výška celkom | 1095 mm |








