Množstevná zľava
Stolička ISO, sedadlo a operadlo čalúnené sivé, konštrukcia chróm
kód: 121608

37,20 € bez DPH
45,76 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
33,40 €
pre 4 - 20 ks
31,60 €
pre 21 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 107 ks
Popis
- stohovatelná do 10 ks
- dodatočne možno namontovať písací pult
- sedák a operadlo čalúnené
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
- oceľová konštrukcia chrómovaná
Parametre
| farba | šedá, svetlá ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | látka |
| stohovateľnosť | 10 ks |
| vonkajšia hĺbka | 560 mm |
| vonkajšia šírka | 545 mm |
| vonkajšia výška | 820 mm |

















