Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s jedným horným madlom a troma policami, 850 x 500 mm, nosnosť 250 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121604
EAN: 4035694053779

247,00 € bez DPH
303,81 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
222,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- nosný rám zvarený z L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej rúrky, lakované práškovo
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom
- v ráme z oceľového L-profilu s presahom, výška okraje 15 mm
- ložné výšky: 215 / 525 / 835 mm
- světlá výška: 280 / 280 mm
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dve pevné a dve otočné kolieska, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 835 x 490 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 975 mm |
| vonkajšia šírka | 525 mm |
| výška celkom | 1010 mm |
Dokumenty
názov








