Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s jedným horným madlom, 1000 x 700 mm, nosnosť 250 kg, farba antracit RAL7016 /doska sivá
kód: 121597
EAN: 4035694076198

268,00 € bez DPH
329,64 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
241,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- nosný rám zvarený z L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej rúrky, lakované práškovo
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom
- v ráme z oceľového L-profilu s presahom, výška okraje 15 mm
- ložné výšky: 215 / 835 mm
- svetlá výška: 590 mm
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dve pevné a dve otočné kolieska, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | antracit RAL7016 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 985 x 690 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1125 mm |
| vonkajšia šírka | 725 mm |
| výška celkom | 1010 mm |
Dokumenty
názov







