Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s dvoma madlami, 850 x 500 mm, nosnosť 200 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121588
EAN: 4035694053830

167,00 € bez DPH
205,41 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
150,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- nosný rám zvarený z L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej rúrky, lakované práškovo
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom
- horná polica závesná
- ložná plocha v jednej rovine s rámom
- nosnosť hornej police: 80 kg
- ložné výšky: 215 / 755 mm
- svetlá výška: 520 mm
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dve pevné a dve otočné kolieska, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| nosnosť | 200 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1045 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 935 mm |








