Manipulačný vozík skladový VARIOfit, 850 x 500 mm, nosnosť 400 kg, farba antracit RAL7016 /doska sivá
kód: 121578
EAN: 4035694052741

164,00 € bez DPH
201,72 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | antracit RAL7016 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 23,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 950 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 990 mm |
| výška plošiny | 260 mm |
Dokumenty
názov










