Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným sklopným madlom, 720 x 450 mm, nosnosť 150 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121575
EAN: 4035694053519

161,00 € bez DPH
198,03 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
144,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (25 prac. dní)
Popis
- nešpiniace kolesá s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit®
- centrálna brzda EasySTOP
- nosný rám so sklopným madlom, zvarený z oceľovej trubky, lakovaných práškovo
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 720 x 450 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 700 x 500 |
| hmotnosť | 15 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 815 mm |
| vonkajšia šírka | 450 mm |
| výška celkom | 940 mm |
| výška plošiny | 225 mm |












