Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit so štyrmi bočnými stenami s plnou výplňou, 1000 x 600 mm, nosnosť 500 kg, farba antracit RAL7016 /doska sivá
kód: 121560
EAN: 4035694053021

295,00 € bez DPH
362,85 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
265,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 33
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- výsuvné bočné steny s výškou 500 mm
- bočné steny, doska MDF s dekorom
Parametre
| farba | antracit RAL7016 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 550 mm |
| materiál bočných stien | drevopodobná doska |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 51 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 1015 mm |
| výška plošiny | 295 mm |










