Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit so štyrmi bočnými stenami s plnou výplňou, 850 x 500 mm, nosnosť 400 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121559
EAN: 4035694052932

283,00 € bez DPH
348,09 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
254,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- výsuvné bočné steny s výškou 500 mm
- bočné steny, doska MDF s dekorom
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 450 mm |
| materiál bočných stien | drevopodobná doska |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 43,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1040 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 975 mm |
| výška plošiny | 255 mm |










