Regálové boxy RackBox, 400 x 240 x 95 mm, farba zelená
kód: 121553
7,63 € bez DPH
9,38 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | zelená RAL6033 ![]() |
| hmotnosť | 0,4 kg |
| možný. počet prepážok | 4 ks |
| vnútorná dĺžka | 345 mm |
| vnútorna šírka | 210 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 400 mm |
| vonkajšia šírka | 240 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |









