Regálové boxy RackBox, 500 x 120 x 95 mm, farba žltá
kód: 121545
6,52 € bez DPH
8,02 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 36 ks
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | žltá ![]() |
| hmotnosť | 0,31 kg |
| možný. počet prepážok | 6 ks |
| vnútorná dĺžka | 445 mm |
| vnútorna šírka | 95 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 500 mm |
| vonkajšia šírka | 120 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |









