Regálové boxy RackBox, 300 x 120 x 95 mm, farba červená
kód: 121533
4,25 € bez DPH
5,23 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 38 ks
Popis
- vyrobené z polypropylénu
- materiál odolný voči nárazom a chemikáliám
- teplotná odolnosť -20°C do +80°C
- štandardná výška 95 mm
Priehradky z priehľadného polystyrénu - nie sú súčasťou dodávky boxov, je možné objednať ako príslušenstvo.
Parametre
| farba | červená ![]() |
| hmotnosť | 0,19 kg |
| možný. počet prepážok | 3 ks |
| vnútorná dĺžka | 250 mm |
| vnútorna šírka | 95 mm |
| vnútorna výška | 88 mm |
| vonkajšia dĺžka | 300 mm |
| vonkajšia šírka | 120 mm |
| vonkajšia výška | 95 mm |








