Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s dvoma madlami s plnou výplňou, 1000 x 600 mm, nosnosť 500 kg, farba sivá RAL7035 /doska sivá
kód: 121504
EAN: 4035694052970

232,00 € bez DPH
285,36 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
208,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (20 prac. dní)
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | sivá RAL7035 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 600 mm |
| materiál bočných stien | drevopodobná doska |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 34,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 990 mm |
| výška plošiny | 280 mm |








