Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným madlom s plnou výplňou, 1000 x 600 mm, nosnosť 500 kg, farba antracitovo sivá RAL7016
kód: 121487
EAN: 4035694052963

188,00 € bez DPH
231,24 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
169,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 33
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
Parametre
| farba | antracit RAL7016 / doska sivá ![]() |
| ložná plocha d x š | 1030 x 600 mm |
| materiál bočných stien | drevopodobná doska |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| hmotnosť | 33 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1125 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 990 mm |
| výška plošiny | 280 mm |








